BOSFOR
 
tel
 

Bosfor Turizm İşletmeclik A.Ş., 1980 yılında Turizm Bakanlığı’nca verilen ‘’A’’ grubu seyahat acentası belgesi ile turizm faaliyetlerine başlamıştır. Şirket 1995 yılında tüm hisseleri satın alınarak Nurol Şirketler Topluluğu bünyesine katılmıştır.

IATA üyesi olan, Merkez ofisi Ankara ve İstanbul’da şubesi bulunan şirketimiz deneyimli kadrosu ile uçak bileti satışı, tarifeli seferler dışında münferit ya da grup bazında özel uçak, charter uçak kiralama, otel rezervasyonları, seminer, konferans, toplantı, kongre ve bayi organizasyonları, transferler, yabancı misafirlerinizin ağırlanması, yurt içi, yurt dışı rehberlik ve diğer konularda hizmet vermektedir.

Nurol grubu bünyesindeki; Ankara'da "Sheraton Hotel & Towers", Antalya'da "Club Salima Tatil Köyü", Batum’da " Sheraton Batumi Hotel ‘in bize sağladığı avantajlar müşterilerimize azami ölçülerde hizmet olarak yansımaktadır.

Yine Nurol grubu bünyesinde bulunan "Nurol Hava Taşımacılığı A.Ş."ye ait özel uçaklar ile sizlere en iyi hizmeti en iyi şartlarla sunmaktadır.

Bosfor Turizm İşletmecilik A.Ş., kurulduğu günden, günümüze kadar çalışmalarını başarıyla yürüterek, şirketlerin seyahat politikaları, yolcu istek ve tercihleri doğrultusuna en uygun seyahat alternatiflerini sunmaya devam etmektedir.